Вітмарк-Україна

Вітмарк-Україна

Торгові марки компанії

  • Вітмарк-Україна
  • Вітмарк-Україна

Компанія Вітмарк-Україна посідає провідні позиції на українському ринку соків та напоїв, а також на ринку дитячого харчування у сегменті фруктово-овочевих соків та пюре. За підсумками 2014-го року частка компанії на ринку склала близько 28%.

У портфелі компанії широкий асортимент продукції – соки Jaffa, вода Aquarte, сім`я брендів від Одеського заводу дитячого харчування – Наш сік, соки прямого віджиму Прямосік, смузі Просто Фрукти, дитяче харчування Чудо-чадо. Лідерство компанії обумовлено високою якістю продукції, натуральністю та доступністю завдяки власній переробці українських фруктів та овочей, а також співробітництву  з провідними світовими постачальниками. Продукція компанії експортується у більш ніж 20 країн світу. Головний офіс компанії знаходиться в Одесі.

За 20-річну історію компанії Вітмарк-Україна її продукція отримала визнання багатьох авторитетних міжнародних конкурсів та рейтингів популярності брендів, але головне – це визнання споживачів.

Протягом останніх 15-ти років, продукція Вітмарк-Україна вдало експортувалась у країни СНД, Європи, а також у США, Канаду, Ізраїль. У 2013 році компанія пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародних стандартів менеджмента якості ISO 9001:2008 і системи менеджмента безпеки харчової продукції ISO 22000:2005.