Нашим дітям – лише здорове харчування

Компанія «Дорога здоров'я» створена для впровадження проекту додаткового якісного шкільного харчування через вендингові апарати в навчальних закладах України.

Вперше в Україні, ґрунтуючись на досвіді наших Британських колег, ми адаптували та запроваджуємо систему додаткового шкільного харчування за системою «Перекус-Обід-Перекус».

  • Перекус
  • Обід
  • Перекус

Перекус-Обід-Перекус

Схема організації додаткового шкільного харчування Перекус-обід-перекус (Snack - Lunch - Snack), дозволяє дітям в будь-який час знаходження в навчальному закладі, отримувати додаткове харчування для відновлення дитячого організму.

Наша головна мета

Запровадження системи додаткового якісного шкільного харчування «Перекус-Обід-Перекус» у шкільних навчальних закладах України.

Разом з провідними дитячими дієтологами та фахівцями Інстітуту гігієни та медичної екології , ми вводимо в щоденний раціон дітей лише корисні продукти харчування, виключаючи чіпси, фаст-фуд, газовану воду та шоколадні вироби із забороненими консервантами та барвниками.

Діти повинні мати можливість харчуватись корисно у будь-який час, знаходячись у школі. Одного лише шкільного обіду не достатньо. Саме тому споживання корисних продуктів та напоїв має бути невід’ємною частиною денного раціону. Впроваджуючи дану систему харчування, ми прививаємо дітям бажання вести здоровий спосіб життя, де корисне харчування займає одне з перших місць.